Kategorie
Nasze memy

Złote Polskie Święta

Ten uczuć, gdy zdajesz sobie sprawę, że święta Bożego Narodzenia trwają tak naprawdę cały rok.

24 odpowiedzi na “Złote Polskie Święta”

Bez kitu, ten pierwszy głos neuronowy brzmi jak Snape w polskiej wersji językowej. Poza tym ten chór jakoś nie kojarzy mi się z Pentatonix.

Wiecie co? Głupio mi jest. To, o czym pisałam na początku, to "Gaudeamus igitur", cholera, bez spacji. A uczyłam się tej zasranej łaciny przecież… Czuję wstyd i niniejszym się przed Wami pragnę samopobiczować.

Różnie to bywa, Zuzler.
Przekora u mnie zadziałała, hie hie.
To nawet sugeruje pierwsze zdanie,

Nie, jeśli uważasz, że na walentynki jest to dobra piosenka, to nie przyglądałaś się dobrze tekstowi. Owszem, już prędzej na walentynki, niż do świąt tak właściwie pasuje ten utwór, ale jednak nie powiedziałabym, że to jest akurat najfajniejsze, co można puścić i w ten dzień.

@Dashekmdn Bardziej wkurwiające, ale też żałosne, więc spoko.
A pentatonics to trochę za wysoka liga na to coś, nie sądzisz?

Oj tam oj tam… Już od sierpnia hulają w sprzedaży kalendarze adwentowe, a niektóre sieciówy już od początku września z Christmasowymi gadżetami wyskakują… 😉

Macie rację, przemówienia na uroczystościach są w pipsko długie. I na dodatek nudne. Swoją drogą, wyobrażacie sobie ten ogólny mindfuck, gdyby chór akademicki faktycznie zamiast jakiegoś tam "Gaude amus" zaprezentował "Last Christmass"?

Dzięki za współpracę i świetną zabawę Paulinuxowi i Nunowi.
PS. Już pod koniec Października zdarza się w Anglii, że puszczają w radiu Last Christmas i All I want for Christmas, więc trzeba było to jakoś uwiecznić na nasz własny, unikatowy sposób.
Merry Memmas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

EltenLink