Kategorie
Nasze memy

Podsumowanie wkładu Polskiej dróżyny w zwycięstwo na Euro2020/21

Szczerze mówiąc, smutnymi dla mnie były kreacja i publikacja tego mema, ale prawda jest jaka jest.
A bezlitośni memiarze nie oszczędzają nikogo, ani ni czego.
Nic się nie stało, moi drodzy.
Nic się nie stało.

42 odpowiedzi na “Podsumowanie wkładu Polskiej dróżyny w zwycięstwo na Euro2020/21”

Jak taki mały piesek przykładowo York, na zewnątrz agresywny, a jak przyjdzie co do czego to sra pod siebie.

Ja nie wiem czemu ten naród na zewnątrz jest tak arogancki podczas gdy w środku liżą dupsko królowej i mają w sumie boginię zamiast Boga xD.

Tutaj musimy się zgodzić! XD
Brytole robili też wiele innych rzeczy, jak błyskanie laserami po oczach Włoskich zawodników, lub atakowanie Włoskich kibiców, których przecież tak wiele nie było.

Angole to chamy i prostaki. Nie interesuje mnie piłka ale dorze, że to Włosi wygrali. Wszyscy, tylko nie brytole.

Jedyne co to można za płakać nad ich głupotą i nieszczęściem, ale grunt że Włochy wygrały. I bardzo dobrze tak angolom, za te skandowanie i pajacowanie na zapas, football’s coming home. Wygrali lepsi od początku i należało im się to jak nikomu innemu.

Gratuluję Senter gratuluję. Chyba nie masz czego żałować.

Anglia to syf pod wieloma względami.
Cieszę się, że mnie tam nie ma jak narazie 🙂

Angole to bydło, od razu mi się przypomniało co 5 lat temu zrobili z naszą flagą. Teraz bym za Chiny ludowe nie pojechał do tych bezmózgów. I zajebiście, że Italia wygrała. Od początku byli moim faworytem. I do Italii chętnie bym się wybrał.

Niestety, stało się, taka prawda, nasi przegrali. Wiecie co? Po prostu świat nam ucieka, a my zostajemy w tyle. Spójrzcie na takie Węgry, które walczyły do upadłego, na Danię, która pierwsze 2 mecze przegrała, a trzecim awansowała i tak dalej mogłabym wymieniać, bo to euro oglądałam.

No, ja też jestem zajebiście zadowolony, że Italia wygrała! I to nie ze względu na angielskich piłkarzy co bardziej angielskich wybitnie burackich kibiców! Tacy kibice jak angielscy to wstyd dla tej reprezentacji. To już się nawet Borys Johnson wypowiedział co myśli, bo dzisiaj z czystej ciekawości pooglądałem BBC.

@Senter Słabi nie muszą być, potrafić mogą, ale, do jasnej anielki, przegrywają. A jak grają w zagranicznych klubach, nie przegrywają. Magia? Nie, po prostu mają wywalone. Więc, żeby uściślić, nie potrafią grać dla Polski w nogę.

Niestety mało kto tu ogarnia wiele czynników które grają rolę w footballu.
Nie chodzi typowo o to, że nie potrafią, albo, że są słabi.
Ale kto wie ten wie oco chodzi.
W każdym razie Italia wygrała, i jestem zajebiście zadowolony!

Ludzie, my naprawdę nie potrafimy grać w nogę no niech dojdzie to do niektórych idealistów.
Jesteśmy dwukrotnymi mistrzami w siatkę i co i pstro.
To jest smutne.

Bez przesady, 3 bbramki Lewego w 3 meczach to wystarczająco sporo.

Ooo, Martin Lechowicz to jak dla mnie nadal mistrz ironii i ciętej riposty. Jeśli nadal tworzy, a sądzę, że tak to tym lepiej. Czas na może jakieś podsumowanie Euro 2020 w wykonaniu naszych kopaczy 😀

Nijaki Martin Lechowicz w swojej piosence o Łukaszu Podolskim, śpiewa, że polskim piłkarzom nie chce się chodzić, a co dopiero biegać i coś w tym jest!

No akurat to dobre porównanie z tą wielkością, bo to również się odzwierciedla w ilości ewentualnego chętnego do uprawiania piłki ludu. No i my w Polsce mamy około 38 milionów a Szwajcarzy mają troszkę ponad 8 i pół miliona, więc przebijamy ich mocno z górką. No i teraz w czym my jesteśmy gorsi od nich? Dlaczego w tym 2016 potrafiliśmy ich pyknąć gdzie reprezentacja piłkarska jest 13 w rankingu a my?
Papierek piszę, że mamy kilku dobrych graczy. Zgoda, ale dlaczego tylko w klubach, a nie w reprezentacji pokazujących swoje możliwości? Lewandowski – praktycznie się nie pokazał poza kilkoma sytuacjami, Zieliński? hmmm… Krychowiak? totalne dno pod kontem tego euro… Milik nie grał, Piątek nie grał. I dlatego uważam, że tu nie trenera trzeba ciągle zmieniać, tylko piłkarzy w końcu ogarnąć.

Akurat rozmiaru państwa bym tutaj nie używał jako argumentu 😀

Senter ja się obawiam, że nieważne jaki by to był trener to mówiąc wprost z gówna bata nie ukręci. Mamy figę nie piłkarzy. To naprawdę przykro było oglądać. To już taka Szwajcaria, którą pyknęliśmy w poprzednim euro nas elegancko przegoniła i wyrzuciła z turnieju Francuzów. Gdzie im do nich. A porównajcie sobie jaka mała jest Szwajcaria w porównaniu do Polski.

Taa, i amatorskiego też, będziemy mieli zawsze medale z siaty, a ci co są za niscy, znajdą inne sporty 😀

Jak już gdzieś pisałem trzeba zakazać w Polsce zawodowego futbolu.

prawda jest też taka, że nie każdy może być dobry i zawsze ktoś musi być bardziej na dnie

Pytanie brzmi czy reprezentacje z pierwszej szesnastki maj droższych trenerów? Pewnie sporo tak, ale nie jestem pewien ile.

To akurat prawda. Z resztą nie jest to jakiś super wybitny trener. Polska reprezętacja nie ma pieniędzy na zajebistego trenera.

Hehe, podziękujcie Panu Bońkowi, zato że w głupi i bezmyślny sposób zmienił sobie trenera zaraz przed Euro. Sousa nawet nie miał czasu by dobrze dróżynę poznać, a co dopiero wytrenować.

Po prostu noga jest bardziej popularna, więcej ludzi się nią interesuje.

Sam się zastanawiam. Już nawet w tenisie ziemnym osiągamy nie zgorsze wyniki.

No właśnie Panowie i niech mi ktoś powie dlaczego to nie siatkówka jest sportem narodowym, a piłka nożna dostarczająca nam regularnych rozczarowań? Co z nami, jako narodem, jest nie tak? :/

bo siatkarze przynajmniej grają i są w pierwszej czwórce regularnie

Eeee, a starczyłoby po prostu wreszcie przyznać, że piłka nożna może była chlubą Polski w latach 70-ych, ale… No wiecie… To było jakby 40 czy 50 lat temu…

Ach, te złośliwości. 😀 BTW, to zastanówcie się nad memem ostatystykach i najlepszych golach, które zapodał niejaki "samobój". XD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink