Kategorie
Memiarze po godzinach

Dziewczyny o chłopcach: „Pewnie nas zdradzają.” Co robią chłopcy podczas tych kobiecych rozważań? FT. Longshoot

16 odpowiedzi na “Dziewczyny o chłopcach: „Pewnie nas zdradzają.” Co robią chłopcy podczas tych kobiecych rozważań? FT. Longshoot”

Jakoś nie rozśmieszył mnie ten mem. Moim zdaniem jeden z tych słabszych.

Niestety, zakładać takie coś można, ale tak nie jest. Ja akurat wczoraj byłem nie dysponowany, a i teraz wiem oco chodziło Balteamowi, więc tego.

SPoko, zaraz kolega zacznie marudzić, że niewidomi to tacy głupi są, nic nie rozumieją, potrzebują specjalnego traktowania i w ogóle, zabawy z nimi żadnej. P

Nie no przecież nie jest to niezrozumiałe, tylko moim zdaniem przynajmniej mem powinien być zaskakujący trochę, w sensie audio, a nie, że tekst to jedna część, a audio, niepołączona druga.
Czyli jak np. robię mema audio to nie piszę w tytule wpisu: do klubów nie chodzę, a w audio,, bo są zamknięte, tylko tytuł jakiś ciekawy i cała śmieszna zabawa słowem już w samym audio.
Mam nadzieje, że w miarę zrozumiale napisałem powyżej.

Cóż, wziąłem inspiracje z memów widomych, więc troche szkoda, ale będę wiedział na przyszłość jak rozwinięte są poczucia humoru naszych kochanych współtworzących

eee, po prostu było zrobić to lepiej 😛
Skoro prawie nikt nie zrozumiał, to pomyśl co możesz zrobić żeby było inaczej nastepnym razem, a w sumie dużo nie trzeba, w przypadku tego konkretnego mema, zamiast pisać tyle,
było nagrać dwie laski mówiące coś w stylu "pewnie poszli z jakimiślaskami, a my same w domu siedzimy" i do tego to coj est teraz i 90% ludzi by na bank skumało.

że szaleją i marnują swój czas w taki, a nie inny sposób. Ale cóż, mało raczej ludzi zna widome memy

Ja też średnio, ale chyba chodzi po prostu o to, że jak faceci się obaj spotkali to dziewczyny myślały, że poszli je zdradzać, a oni kawałki nagrywali. Przynajmniej taką wersję opstawiam tego mema.

Cała piosenka na blogu longshoota, polecam! I dziękuję, że jeszcze mogę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink